O projektu
Proč tento projekt? K čemu je dobrý?

Uvědomujeme si, že pandemie má negativní dopad na pracovní i osobní život mnoha lidí. Tímto projektem bychom chtěli centralizovat pomoc na jednom místě v co nejvíce poškozených segmentech. Jednoduše a přehledně.

Jedná se o neziskový projekt, je zdarma VŠEM a NAVŽDY. Naše firma ho vytyčila pro lidi a firmy dotčené pandemií, aby jim co nejvíce pomohla vrátit se tam, kde byli před tím, než současná situace nastala.

Projekt je sice produktem aktuální situace, ale rádi bychom v něm pokračovali i do budoucna. Pomáhat si můžeme v jakékoliv době.

O nás
Kdo jsme

Jsme mladá firma z Brna. Podnikáme v oblasti software tj. v tvorbě profesionálních e-shopů, aplikací a webových stránek. Pod vlivem aktuální situace (pandemie koronaviru a její důsledky) jsme se rozhodli jeden z našich projektů, který byl původně koncipován jako komerční, přetvořit v portál pro pomoc ostatním. Během velice krátké doby jsme jej přeprogramovali na jednoduchou a přehlednou aplikaci. Vznikl tak Portál pomoci. Bohužel jsme jej již nestihli dostatečně otestovat, priorita byla rychlost nasazení. V případě, že narazíte na chybu, kontaktujte nás prosím.

Budeme rádi, když vám tento portál pomůže. Společně to zvládneme!